O nas

Witamy !

     Jesteśmy firmą rodzinną prowadzącą handel środkami do produkcji rolnej od 1998r. Do końca 2021r. znaliście nas Państwo jako Handel Artykułami Do Produkcji Rolnej „TOMROL” Tomasz Wroceński. W wyniku zmiany pokoleniowej powstała obecna nazwa: Tomrol Agro Karol Wroceński.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty renomowanych producentów branży rolnej. Jesteśmy dystrybutorem wiodących producentów pasz. Współpracujemy z największymi światowymi producentami środków ochrony roślin. Oferujemy markowe nawozy dolistne, nasiona kukurydzy, zbóż, traw, rzepaku.

Mieścimy się przy ulicy Jana Kilińskiego 2B w Mońkach, gdzie znajduje się nasza siedziba i magazyn.  Dogodny dojazd z drogi krajowej nr 65 i komfortowy parking zapewniają wygodne zakupy w naszym sklepie.

     Dokładamy wszelkich starań aby obsłużyć Państwa w możliwie  najlepszy sposób. Nieustanne pozyskiwanie wiedzy, liczne  szkolenia oraz ogromne doświadczenie przekładamy na jakość doradztwa, które możecie Państwo u nas otrzymać. Zależy nam na zadowoleniu klienta, na jego satysfakcji z nabywanych u nas produktów, na korzyściach jakie mogą one wnieść w prowadzenie gospodarstwa rolnego.

     Serdecznie zapraszamy ! Postaramy się znaleźć rozwiązania najlepsze dla Państwa gospodarstwa ! Do zobaczenia !